Rüyada siyah ve kırmızı giymek

Ebru E.(48) - Adana sordu : "Geçen gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada siyah ve kırmızı giymek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada siyah ve kırmızı giymek, getirili işlere, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, malın hayırlı olacağına, külfetsiz kazanılan ganimete, büyük mevkiye geleceğine, emniyetli hissetmeye, rahatlamaya, kazanılan servete, yetenek sahibi bir kimseye, tatlı dilli yaşlı yabancıya, mutluluğa delalet eder. Bir diğer yoruma göre de yalancı akrabaya, düşmanlığını gizleyen akrabaya, saklanansırların meydana çıkmasına, korkuya başına gelmesine, korktuğundan emin olunacağına yorulur. Bazı rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu beceriye, sıkıntı çekerek ulaştığı şöhrete , yenilgiden sonra beklediği toplu mala, uğraş vererek hak edilen temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada siyah ve kırmızı giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında merak edilenler

rüyada siyah ve kırmızı giymek
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olabilecek tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah ve kırmızı giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.