Rüyada siyah yılan balığı görmek

Gökhan I.(32) - Rize sordu : "rüyada siyah yılan balığı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada siyah yılan balığı görmek, cömert memura, işte mertebeye gelineceğine, büyük kuvvet sahibi olmaya, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, istenilen bir geleceğe, zorluk çekmeden kazanılan mülke, güzel kısmete, sağlıklı yaşamaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, mutlu olmaya, manevi yükü olan insandan kurtulmaya yorulur. Nadiren de fenalığını saklayan dosta, kötülükten emin olmaya, sıkıntıya düşmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, kıymet düşmesine yorulmaktadır. Bazı alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya kaybettikten sonra ulaştığı beceriye, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu daha çok kazanca, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu beceriye, sıkıntıya düşerek düşlediği güce yorulur.

"Rüyada siyah yılan balığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada siyah yılan balığı görmek
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah yılan balığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.