Rüyada siyah yılan kesmek

Sinan Y.(38) - İzmir sordu : "Selam; rüyadanegörmeki bir kaç yıldır sıklıkla okuyorum. Üç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada siyah yılan kesmek yorumlar mısınız? "

Rüyada siyah yılan kesmek, güvenli olmaya, sorunlardan arınmış olacağına, becerikli bir insana, faydalı uğraşlara gireceğine, paranın kazançlı olmasına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sözlerin tutulacağına, karlı girişim gerçekleştireceğine, iyi gelire, birikmiş mala yorulur. Aynı zamanda fena huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, sağlığın bozulacağına, acımasız bir yabancıya, sıkıntıya yaşantıya yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek istediği paraya, uğraş vererek hayalini kurduğu ganimete, zorlukların ardından gözlediği müjdeye, yenilgiden sonra hak ettiği müjdeye işarettir.

"Rüyada siyah yılan kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada siyah yılan kesmek
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah yılan kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.