Rüyada soda

Mesut Ş.(38) - Çorum sordu : "rüyada soda yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada soda, güzel işlere, şana sahip olunacağına, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı haber almaya, sorunlardan arınmış olacağına, mutluluğa kavuşmaya, kendisini sevenlerle sohbete, mutluluk dolu geleceğe, güler yüzlü yaşlı kadına, zorluk çekmeden elde edilen paraya, feraha, parasal külfeti bulunan kimseden uzaklaşmaya işarettir. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, kötü niyetli düşman eliyle zarar görmeye, hilekar bir akrabaya, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, parasızlığa yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya yenilgiden sonra elde ettiği huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte ulaştığı servete, verdiği uğraşların sonunda umduğu iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

"Rüyada soda" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada soda
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada soda" yazısı izinsiz kopyalanamaz.