Rüyada soğuk ülke görmek

Yersu A.(19) - Almanya sordu : "İyi geceler. rüyada soğuk ülke görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada soğuk ülke görmek, mülke gelecek berekete, problemlerden arınmış kalacağına, ettiği yeminine sadık duracağına, güvende hissetmeye, alın teriyle elde edilen mala, iyi sağlığını muhafaza etmeye, beklentilerin gerçekleşeceğine, güzel kısmete, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, anlayışlı genç tanıdığa, hüner sahibi bir kimseye işarettir. Olumsuz yorum olarak korktuğundan emin olunacağına, karışık bir problemle yüzleşileceğine, sevimsiz vaziyete gelmeye, kıymet düşmesine, muhtaç duruma düşmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği haysiyete, zahmetle gözlediği beceriye, zahmetle birlikte kavuştuğu mülke, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu huzura yorulur.

"Rüyada soğuk ülke görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada soğuk ülke görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyaların rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada soğuk ülke görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.