Rüyada sokağın yandığını görmek

Atılay I.(19) - Ordu sordu : "Selamlar; Yorumlarınızı epeydir gün aşırı okuyorum. rüyada sokağın yandığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sokağın yandığını görmek, eli açık adama, yağmura, birikmiş mala, maddi zorluklardan uzak durmaya, zahmetsiz kazanılan altına, getirili iş gerçekleştireceğine, mutluluk dolu zamanlara, sevince ermeye, paranın verimli olacağına, sağlıklı yaşamaya, dostlarla refah içinde geçecek ömre yorulur. Başka görüşlere göre de kötü niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, ticari kayba, sıkıntılı hayata, düşmanlık görmeye, korkuya başına gelmesine işarettir. Bazı rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntı sonrasında kazandığı mülke, verdiği uğraşların sonunda istediği galibiyete, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu hünere, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu şana delalettir.

"Rüyada sokağın yandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada sokağın yandığını görmek
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada sokağın yandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.