Rüyada son nefesini vermek

Erdal K.(24) - Kars sordu : "rüyada son nefesini vermek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada son nefesini vermek, iyi kısmete, beklentilerin hayata geçeceğine, kazanılan nimete, duygusal hayatın iyi gittiğine, eli açık tanıdığa, feraha, anlayışlı orta yaşlı akrabaya, emniyetli olmaya, sevince erişileceğine, maddi yükü bulunan birinden kurtulmaya, gönül ilişkilerinde feraha delalet eder. Nadiren de istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, sıkıntılı yaşantıya, ticaret alanında başarısızlığa, rahatı kaybetmeye, sevimsiz bir duruma gelmeye delalettir. Bazı durumlar için de rüya tabircileri derler ki: Bu zorlukların ardından kavuştuğu refaha, zamanla elde ettiği mutluluğa, yardım alarak düşlediği güce, başarısızlıktan sonra ulaştığı temiz kazanca delalet eder.

"Rüyada son nefesini vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada son nefesini vermek
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada son nefesini vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.