Rüyada sonsuz işareti

Ayşin A.(33) - İstanbul sordu : "Bana göre yapılmış en geniş rüya yorumları sitesi ruyadanegormek. rüyada sonsuz işareti açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sonsuz işareti, sağlığını kazanmaya, paranın hayırlı olacağına, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, mülke gelecek fazlalığa, şana kavuşulacağına, faydalı işler yapacağına, huzur bulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, dingin bir hayat sürdüreceğine, karlı girişim yapacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da cahil bir düşmana, maddi zorluğa, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, kıymet düşmesine, zora düşmeye yorulur. Kimi tabirciler şöyle derler: Bu bir kişiden yardım isteyerek beklediği ferahlığa, zahmet çekerek kavuştuğu hünere, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği saygınlığa, zahmetle birlikte hak edilen ferahlığa işaret eder.

"Rüyada sonsuz işareti" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada sonsuz işareti
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sonsuz işareti" yazısı izinsiz kopyalanamaz.