Rüyada su bidonu almak

Fatma K.(48) - Bursa sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır dikkatle inceledim. rüyada su bidonu almak yorumlar mısınız? "

Rüyada su bidonu almak, işte mevkiye ulaşılacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, feraha, mutlu olmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, toplum yaşamında tatmine, sevinmeye, bir kaç gün içinde duyulacak iyi haber almaya, emniyetli hissetmeye, merhametli arkadaşa yorulur. Kimi zaman da düşmanlığını göstermeyen yöneticiye, üzüntü duymaya, düşmanından emin olunacağına, rahatının bozulacağına, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya cefa ile birlikte kavuştuğu mevkiye, cefa ile birlikte hayalini kurduğu zenginliğe, zahmetle birlikte ümit ettiği beceriye, yenilgiden sonra düşlediği toplu mala delalet eder.

"Rüyada su bidonu almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada su bidonu almak
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada su bidonu almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.