Rüyada su bitkisi görmek

Hasan Z.(33) - İstanbul sordu : "rüyada su bitkisi görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada su bitkisi görmek, akrabalarla birlikte gülmeye, kazancın bereketli olacağına, dünyalığa gelecek fazlalığa, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yağmura, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, uzun ömre, duygusal külfeti olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, iyi talihe, emniyette hissetmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda düşmanlık görmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, yalancı bir yabancıya, iş nedeniyle sıkıntıya, huzuru kaybetmeye yorulur. Kimi yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra ulaştığı rahata, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mala, sıkıntıyla beklediği huzura, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği hayra yorulmaktadır.

"Rüyada su bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bilmedikleriniz

rüyada su bitkisi görmek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Bazen açıkça bazen de dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Ortalama olarak gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada su bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.