Rüyada su bitmesi

Sabrı G.(30) - İstanbul sordu : "Bir gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada su bitmesi açıklar mısınız? "

Rüyada su bitmesi, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, devlette mevkiye ulaşacağına, düşkünlükten kurtulmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, üne erişmeye, becerili bir kimseye, bereketli zamanlara, ferahlamaya, merhametli evlada, akrabalarla birlikte eğlenmeye, sağlıklı hayata işarettir. Nadiren de cimri bir amire, sıhhatin tehlike altında olduğuna, fenalığını gizleyen tanıdığa, sıkıntıya hayata, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu toplu paraya, cefa ile birlikte düşlediği daha iyi kazanca, cefa çekerek istediği daha iyi kazanca, sıkıntıları aşarak kazandığı beceriye delalettir.

"Rüyada su bitmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada su bitmesi
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada su bitmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.