Rüyada su dolu bardak kırılması

Ercan Y.(24) - Konya sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada su dolu bardak kırılması yorumlar mısınız? "

Rüyada su dolu bardak kırılması, yetenek sahibi bir insana, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadise, hatrı sayılır güce ulaşmaya, bol talihe, güzel işler yapacağına, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, parasal külfeti olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, işte mertebeye gelineceğine, sağlığa, üne kavuşulacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de hoşnutsuz vaziyete düşmeye, yalancı bir akrabaya, değer kaybetmeye, korkulanın başına gelmesine, düşmanlık görmeye delalet eder. Kimi alimler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen şana, cefa çekerek düşlediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle umduğu az olan kazancının artacağına, yardım alarak ulaştığı huzura delalettir.

"Rüyada su dolu bardak kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada su dolu bardak kırılması
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Tahminen bir insan hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada su dolu bardak kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.