Rüyada su dolu klozet görmek

Çağlan M.(23) - Şanlıurfa sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada su dolu klozet görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada su dolu klozet görmek, alın teriyle kazanılan mala, tatlı dilli yaşlı insana, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, istenilen bir mutluluğa, getirili işler yapacağına, yetenekli bir kişiye, rızkın bereketli olmasına, fakirlikten feraha çıkmaya, verilen sözün yerine getirileceğine, şöhrete ermeye, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici gelişmelere yorulmaktadır. Bazen de kötülük görmeye, ferahının bozulacağına, rahatı yitirmeye, sağlığın kötüleşeceğine, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra ulaştığı hayra, uğraşlarının sonunda kavuştuğu hünere, kaybettikten sonra elde ettiği zenginliğe, zahmet çekerek ümit ettiği refaha işaret eder.

"Rüyada su dolu klozet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri konusunda bilinmeyenler

rüyada su dolu klozet görmek
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada su dolu klozet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.