Rüyada su gelmesi

Nedred K.(36) - Almanya sordu : "İyi akşamlar; Yorumlarınızı epeydir düzenli olarak okuyorum. Bu gece bir rüya gördüm. rüyada su gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada su gelmesi, sağlığa, kısa zamanda öğrenilecek iyi haber almaya, yüksek gelire, aydınlık zamanlara, mutluluğa ermeye, önemli güce, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, arzuların hayata geçeceğine, huzur bulmaya, kazanılan ziynete, aşk hayatının iyi gittiğine işarettir. Olumsuz yorum olarak parasal zarara, korkulanın gerçekleşmesine, değer yitirmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına işaret eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu rüya zorlanarak elde ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek beklediği mevkiye, umudunu kestikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, sıkıntıya düşerek umduğu haysiyete delalet eder.

"Rüyada su gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada su gelmesi
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada su gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.