Rüyada su ne anlama gelir

Fatma M.(32) - Şırnak sordu : "rüyada su ne anlama gelir yorumlar mısınız? "

Rüyada su ne anlama gelir, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici haber almaya, hayallerin gerçekleşeceğine, refah dolu zamanlara, yüksek ticari kazançlara, üne sahip olunacağına, mutluluğa, kazançlı işler yapacağına, işte mevkiye çıkacağına, iyi kısmete, gelire gelecek berekete, hayırlı akrabaya delalet eder. Bunlarla birlikte korktuğu şeyden emin olmaya, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, maddi zorluğa, parasal zarara, ticaret alanında sıkıntıya işarettir. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraşarak düşlediği toplu kazanca, zamanla özlediği temiz kazanca, hatalarının ardından hayalini kurduğu şerefe, zorlukların ardından düşlediği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada su ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada su ne anlama gelir
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada su ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.