Rüyada su ve yeşillik görmek

Şükrü A.(25) - Samsun sordu : "rüyadanegörmeki bir kaç yıldır ilgiyle okudum. 3 gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada su ve yeşillik görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada su ve yeşillik görmek, faydalı uğraşlara gireceğine, güzel kısmete, sevince kavuşmaya, zorluk çekmeden kazanılan mala, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi haber duymaya, malın hayırlı olmasına, hayırlı uğraşlar yapacağına, merhametli akrabaya, devlette mevkiye yükseleceğine, karlı girişim içinde bulunacağına, dostlarla birlikte eğlenmeye işarettir. Olumsuz anlamda değer kaybetmeye, sevimsiz duruma düşmeye, kötü niyetli bir amir tarafından zarar görmeye, korkulanın gerçekleşmesine, hilekar bir insana işaret eder. Bir takım tabirciler şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte hak ettiği berekete, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı mutluluğa, zorlukla beklediği rahata, zorlukların sonrasında kavuştuğu nimete yorulmaktadır.

"Rüyada su ve yeşillik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada su ve yeşillik görmek
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada su ve yeşillik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.