Rüyada su veren

Sahadettin C.(35) - Denizli sordu : "rüyada su veren yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada su veren, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, şöhrete kavuşmaya, refah dolu zamanlara, mutluluğu bulmaya, merhametli akrabaya, istenilen bir ilişkiye, büyük mertebeye geleceğine, malın temiz olmasına, emniyetli olmaya, maddiyata gelecek bolluğa, anlayışlı yaşlı tanıdığa delalettir. Nadiren de ticaret sebebiyle sıkıntıya, mutsuzluktan kurtulamamaya, korktuğundan emin olunacağına, kıymet düşmesine, üzülmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ulaştığı ganimete, cefa ile birlikte kazandığı saygınlığa, sıkıntıya düşerek istediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada su veren" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada su veren
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada su veren" yazısı izinsiz kopyalanamaz.