Rüyada sübhaneke duası

Rezarta Ö.(37) - İstanbul sordu : "Merhaba, Dün gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada sübhaneke duası açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sübhaneke duası, büyük mertebeye ulaşacağına, faydalı işlere, yüksek şansa, zahmetsiz elde edilen kazanca, hayırlı uğraşlar yapacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, helal zenginliğe, vefakar akrabaya, rızkın verimli olacağına, toplum yaşamında huzura, hayali kurulan bir birlikteliğe delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatının kaçacağına, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, korkuya gerçekleşmesine, can sıkıcı vaziyete gelmeye, fenalığını saklayan kimseye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu meşakkatle hak ettiği iyi bir geleceğe, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu varlığa, zorluklara göğüs gererek hak edilen huzura, umudunu kestikten sonra ulaştığı beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada sübhaneke duası" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada sübhaneke duası
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sübhaneke duası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.