Ruyada subhaneke gormek

Yasemin Z.(33) - İstanbul sordu : "ruyada subhaneke gormek açıklar mısınız? "

Ruyada subhaneke gormek, sağlıklı yaşamaya, işyerinde terfiye, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sevince ermeye, verdiği sözüne sadık durulacağına, yetenek sahibi bir kimseye, sakin olacağına, emniyetli yaşamaya, alın teriyle elde edilen ziynete, gıpta ile bakılan güce, malın temiz olmasına yorulmaktadır. Bunlarla birlikte mutsuzluktan sıyrılamamaya, ferahının kaçacağına, çözümü karmaşık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya düşmeye, cahil bir tanıdığa işaret eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu şöhrete , zorlukla birlikte elde ettiği refaha, yenilgiden sonra düşlediği hayra, meşakkatle birlikte ulaştığı zenginliğe delalettir.

"Ruyada subhaneke gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

ruyada subhaneke gormek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Ruyada subhaneke gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.