Rüyada sübhaneke okumak

Serdar A.(34) - Erzurum sordu : "2 gün önce bir rüya gördüm. rüyada sübhaneke okumak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada sübhaneke okumak, duygusal yükü bulunan dosttan uzak durulacağına, sağlıklı bir ömre, şöhrete kavuşmaya, getirili uğraşlara, refah dolu yarınlara, ettiği yeminine bağlı duracağına, gelirin bereketli olmasına, zahmetsiz elde edilen kazanca, işte makama ulaşacağına, mutlu olmaya, yağmura delalettir. Ayrıca iyi hali yitirmeye, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, iş sebebiyle üzüntüye, rahatının kaçacağına, değer yitirmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda hak ettiği daha iyi kazanca, hatalarının ardından kavuştuğu itibarlı mertebeye, cefa ile birlikte ulaştığı mala, sıkıntıyla elde ettiği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada sübhaneke okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada sübhaneke okumak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada sübhaneke okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.