Rüyada subhaneke suresi okumak

Eren I.(34) - Kars sordu : "Selamlar, rüyada subhaneke suresi okumak yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada subhaneke suresi okumak, yağmura, sağlıklı hayata, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, önemli güce, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, bereketli günlere, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, merhametli arkadaşa, ilişkisinin iyi gittiğine, güzel şansa, verimli işler ile meşgul olacağına işarettir. Bir diğer yoruma göre de korkulanın olmasına, rahatının kaçacağına, saklanansırların meydana dökülmesine, düşmanlık görmeye, ticari sorunlara yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya uğraşarak hasret duyduğu varlığa, hatalarının ardından ulaştığı toplu kazanca, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu ganimete, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada subhaneke suresi okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada subhaneke suresi okumak
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada subhaneke suresi okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.