Rüyada sübhaneke suresi

Yaşar O.(48) - Mardin sordu : "rüyada sübhaneke suresi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sübhaneke suresi, zahmetsiz kazanılan mülke, sosyal yaşamda huzura, faydalı işler yapacağına, refah dolu günlere, şana sahip olmaya, tez zamanda alınacak mutlu edici değişimlere, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, mutlu olmaya, mala gelecek fazlalığa, sevineceğine, hayali kurulan bir ilişkiye işaret eder. Bunlarla birlikte düşmanlık görülmesine, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, zora düşmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna delalet eder. Bir takım rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek beklediği hünere, sıkıntıları aşarak ulaştığı şöhrete , cefa çekerek elde ettiği kazanca, sıkıntıya düşerek özlediği mevkiye işaret eder.

"Rüyada sübhaneke suresi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada sübhaneke suresi
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sübhaneke suresi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.