Rüyada sübhaneke suresini okumak

Yalkın Y.(39) - Ankara sordu : "Yorumlarınızı kısa bir süredir düzenli olarak okudum. rüyada sübhaneke suresini okumak yorumlar mısınız? "

Rüyada sübhaneke suresini okumak, kısa zamanda duyulacak müjdeli havadise, becerikli bir kişiye, helal paraya, sağlığını kazanmaya, mutlu zamanlara, yüksek ticari kazançlara, şana kavuşulacağına, finansal yükü bulunan bir kimseden kurtulmaya, problemlerden arınmış yaşayacağına, dostluklarında başarıya, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına yorulur. Başka görüşlere göre de kötülük görmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, sıkıntıya yaşama, üzülmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına yorulur. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu yenilgiden sonra hak edilen servete, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu berekete, başarısızlıktan sonra umduğu şöhrete , mağlubiyetten sonra hak ettiği zafere işarettir.

"Rüyada sübhaneke suresini okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada sübhaneke suresini okumak
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sübhaneke suresini okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.