Rüyada suçlunun yakalandığını görmek

Ferhat R.(33) - Kayseri sordu : "Selamun aleyküm. Sitenizi bir kaç haftadır beğenerek takip ediyorum. Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada suçlunun yakalandığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada suçlunun yakalandığını görmek, kazanılan zenginliğe, huzurlu olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, bonkör amire, hayırlı evlada, maddi yükü bulunan dosttan uzaklaşılacağına, sevineceğine, karlı yatırım gerçekleştireceğine, hayırlı işlere, zenginliğe, refah dolu yarınlara işarettir. Ayrıca üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, maddi zorluğa, yalancı kişiye, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, sağlığın tehlike altında olduğuna delalettir. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği büyük güce, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, ümitsizlikten sonra kazandığı daha iyi bir hayata, sıkıntı sonrasında umduğu az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada suçlunun yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda en sık sorulanlar

rüyada suçlunun yakalandığını görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada suçlunun yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.