Rüyada sur sesini duymak

Fariz N.(26) - Artvin sordu : "Bence internetteki en derin rüya tabiri internet sitesi ruyadanegormek. Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada sur sesini duymak açıklar mısınız? "

Rüyada sur sesini duymak, problemlerden arınmış yaşayacağına, verdiği söze sadık duracağına, sevenleriyle sohbete, yağmura, yüksek talihe, arzuların yerine geleceğine, kolay kazanılan ziynete, imrenilen kuvvete, güzel işler yapacağına, varlıklı aile ferdine, vefakar evlada yorulmaktadır. Bunlarla birlikte zarar görülmesine, huzurunun bozulacağına, düşmanlığını gizleyen düşmana, parasal probleme, zora düşmeye işaret eder. Bir takım alimler derler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte umduğu ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra düşlediği mülke, zahmetle birlikte kavuştuğu güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği kazanca delalet eder.

"Rüyada sur sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada sur sesini duymak
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sur sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.