Rüyada süs bitkisi görmek

Ersin Ü.(36) - Siirt sordu : "İki üç gece önce bir rüya gördüm. rüyada süs bitkisi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada süs bitkisi görmek, huzura, malın temiz olacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, beklentilerin yerine geleceğine, maddi külfeti olan insandan uzaklaşmaya, mutluluğa, işte mevkiye gelineceğine, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, önemli kuvvet sahibi olmaya, üne erişmeye, yetenekli bir kişiye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de korkulanın olmasına, mutsuzluktan sıyrılamamaya, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, düşmanlıktan emin olmaya, zorluğa düşmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya cefa ile birlikte hayalini kurduğu beceriye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu zafere, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca, cefa ile birlikte istediği ganimete delalet eder.

"Rüyada süs bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada süs bitkisi görmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kimselerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada süs bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.