Rüyada süs kuşu görmek

Yakup V.(26) - Mersin sordu : "rüyada süs kuşu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada süs kuşu görmek, aşk hayatının iyi olacağına, beceri sahibi bir insana, huzura ermeye, yakın zamanda duyulacak sevindirici değişimlere, kolay elde edilen mülke, verdiği sözü tutacağına, fakirlikten uzak durmaya, iyi işler yapacağına, eli açık amire, salih arkadaşa, problemlerden arınmış yaşayacağına işarettir. Ayrıca kıymet kaybetmeye, ferahının bozulacağına, yalancı bir insana, kötü bir durumla yüzleşileceğine, sırların açığa dökülmesine işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu onura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği rahata işarettir.

"Rüyada süs kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada süs kuşu görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kimi zaman açıkça bazen de dolaylı şekilde gelecekte haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada süs kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.