Rüyada süt emzirmek

Nefise Ş.(46) - Ordu sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada süt emzirmek açıklar mısınız? "

Rüyada süt emzirmek, güzel kısmete, bonkör aile ferdine, paraya gelecek berekete, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, güvende hissetmeye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, mutlu geleceğe, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, arzu edilen kuvvete ermeye, rızkın kazançlı olacağına, imrenilen bir birlikteliğe delalet eder. Ayrıca üzücü bir durumla yüzyüze gelineceğine, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, ferahının bozulacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, fakirliğe delalet eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda kavuştuğu berekete, mağlubiyetten sonra ulaştığı refaha, meşakkatle ulaştığı paraya, başarısızlıktan sonra hak ettiği saygınlığa işarettir.

"Rüyada süt emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada süt emzirmek
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada süt emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.