Rüyada süt gelmesi

Zafer Ş.(23) - Samsun sordu : "Hayırlı günler; Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada süt gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada süt gelmesi, alın teriyle elde edilen mala, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, güzel uğraşlara gireceğine, devlette makama geleceğine, tatlı dilli orta yaşlı yabancıya, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, sağlıklı bir ömre, duygusal hayatın iyi gittiğine, planların hayata geçeceğine, emniyetli kalmaya, şöhrete sahip olmaya işaret eder. Nadiren de dara düşmeye, hilekar bir insana, düşmanlığını saklayan yöneticiye, bencil bir akrabaya, sıkıntıya yaşama delalet eder. Bir takım yorumcular şöyle derler ki: Bu meşakkatle birlikte hak edilen güce, zahmet çekerek hak edilen hünere, zahmetle birlikte ümit ettiği huzura, sıkıntı çekerek kavuştuğu kazanca işarettir.

"Rüyada süt gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada süt gelmesi
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada süt gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.