Rüyada süt ile yıkanmak

Umut P.(42) - Konya sordu : "rüyada süt ile yıkanmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada süt ile yıkanmak, iyi geleceğe, yüksek ticari kazançlara, cömert adama, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, faydalı uğraşlara gireceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, dostlarla birlikte gülmeye, hünerli bir insana, sağlıklı hayata, kazanca gelecek berekete yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de iş kaynaklı geçim zorluğuna, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, düşmanlığını saklayan yöneticiye, parasızlığa, parasal zorluğa işaret eder. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği varlığa, sıkıntıları aşarak kazandığı ticari kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı şöhrete , çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği servete işaret eder.

"Rüyada süt ile yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları konusunda merak ettikleriniz

rüyada süt ile yıkanmak
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada süt ile yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.