Rüyada süt verirken görmek

Uğursel Ö.(25) - Çanakkale sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en büyük rüya tabirleri sitesi sizinki. Gördüğüm neredeyse tüm tabirler burada yer buluyor ancak rüyada süt verirken görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada süt verirken görmek, şana sahip olunacağına, servete, devlette mertebeye geleceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sağlıklı hayata, sorunlardan uzak olacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, malın verimli olmasına, büyük kuvvete, duygusal hayatın iyi olacağına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici habere işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ticaret alanında kayba, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, iyi hali yitirmeye, korkuya başına gelmesine delalettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda hak ettiği güce, zorlukların ardından özlediği sevince, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu zafere, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada süt verirken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada süt verirken görmek
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada süt verirken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.