Rüyada sütlü dondurma yemek

Cem Ö.(35) - Şanlıurfa sordu : "rüyada sütlü dondurma yemek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada sütlü dondurma yemek, toplum yaşamında muvaffakiyete, şöhrete ulaşılacağına, kazancın temiz olacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, önemli kuvvet sahibi olmaya, huzura, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sağlığını kazanmaya, getirili işler yapacağına, verdiği sözünü tutmaya, beklentilerin hayata geçeceğine işarettir. Olumsuz anlamda mutsuzluktan sıyrılamamaya, iyi hali kaybetmeye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, kötü huylu akraba tarafından zarar görmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek gözlediği zafere, sıkıntıyla özlediği onura, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu beceriye, hatalarının ardından elde ettiği zafere işaret eder.

"Rüyada sütlü dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada sütlü dondurma yemek
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı insanların isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sütlü dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.