Rüyada suya bebek düşürmek

Sinan Ü.(34) - Antalya sordu : "Tabirlerinizi epeydir severek okuyorum. rüyada suya bebek düşürmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada suya bebek düşürmek, mutluluk dolu zamanlara, sevince kavuşulacağına, emniyette yaşamaya, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, hüner sahibi bir insana, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, kazanılan zenginliğe, huzur bulmaya, sevenleriyle sohbete, bonkör aile ferdine, ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Başka görüşlere göre de ticaret sebebiyle üzüntüye, sıkıntıya yaşantıya, zarar görülmesine, yalancı bir akrabaya, değer kaybetmeye delalettir. Kimi zaman da yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu mutluluğa, meşakkatle gözlediği berekete, hatalarının ardından elde ettiği daha iyi bir hayata, zorluklara göğüs gererek beklediği rahata delalet eder.

"Rüyada suya bebek düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada suya bebek düşürmek
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada suya bebek düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.