Rüyada suya düşüp

Barış D.(39) - Hatay sordu : "hayırlı geceler; Üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada suya düşüp yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada suya düşüp, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, gelirin hayırlı olmasına, paraya gelecek bolluğa, külfetsiz kazanılan kazanca, hüner sahibi bir kişiye, mutluluğu bulmaya, iyi şansa, dostluklarında tatmine, refah dolu geleceğe, sevinmeye, istenilen bir geleceğe delalet eder. Başka görüşlere göre de ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, üzüntüden sıyrılamamaya, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, değer kaybetmeye, düşmanlığını saklayan amire işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya zorlanarak hak ettiği toplu kazanca, ümitsizlikten sonra elde ettiği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği itibarlı mertebeye, zorluklarla mücadele ederek gözlediği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada suya düşüp" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında merak ettikleriniz

rüyada suya düşüp
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada suya düşüp" yazısı izinsiz kopyalanamaz.