Rüyada suya ekmek atmak

Engin M.(30) - Ardahan sordu : "Merhaba; Bence internetteki en derin rüya yorumu web sitesi burada. Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada suya ekmek atmak açıklar mısınız? "

Rüyada suya ekmek atmak, mutluluk dolu günlere, vefalı dosta, işyerinde terfiye, külfetsiz elde edilen altına, üne erişileceğine, karlı girişim yapacağına, hayırlı işler ile meşgul olacağına, dostlarla birlikte gülmeye, duygusal hayatın iyi olacağına, getirili işler yapacağına, yeminin tutulacağına işaret eder. Ayrıca düşmanlıktan emin olmaya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, üzüntü duymaya, kaprisli bir düşmana, fenalık görülmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar dediler ki: Bu mağlubiyetten sonra kavuştuğu refaha, zorlukların sonrasında hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorlukların ardından istediği temiz rızka yorulur.

"Rüyada suya ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada suya ekmek atmak
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada suya ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.