Rüyada suya girmek görmek

Aydin N.(41) - Denizli sordu : "hayırlı sabahlar; Yazdıklarınızı kısa bir süredir dikkatle inceliyorum. rüyada suya girmek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada suya girmek görmek, verimli işler yapacağına, faydalı işler yapacağına, yeminin tutulacağına, anlayışlı orta yaşlı kadına, mutluluğa kavuşmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, parasal külfeti bulunan tanıdığından kurtulmaya, temiz ganimete, şana ermeye, imrenilen bir birlikteliğe delalet eder. Bir diğer yoruma göre de ferahının kaçacağına, saklanansırların meydana döküleceğine, üzülmeye, sağlığın bozulacağına, karışık bir olayla karşılaşılacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukla birlikte hak ettiği yüksek mertebeye, yenilgiden sonra gözlediği onura, cefa çekerek gözlediği rahatlığa, hatalarının ardından elde ettiği mutluluğa delalettir.

"Rüyada suya girmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada suya girmek görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Bazen net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada suya girmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.