Rüyada tabak dizmek

Kadir H.(41) - Muğla sordu : "Yorumlarınızı bir kaç aydır her gün olmasa da okudum. rüyada tabak dizmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada tabak dizmek, iyi işler yapacağına, merhametli arkadaşa, becerikli bir kimseye, kazanılan paraya, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, aydınlık zamanlara, sakin bir hayat süreceğine, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, büyük mertebeye çıkacağına, varlıklı kimseye, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici haber duymaya yorulmaktadır. Nadiren de ticaret alanında sorunlara, yalancı bir kişiye, can sıkıcı bir hale gelmeye, sağlığın kötüleşeceğine, rahatının bozulacağına işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak istediği iyi bir geleceğe, cefa çekerek ulaştığı servete, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı onura, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı temiz rızka yorulur.

"Rüyada tabak dizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile ilgili merak edilenler

rüyada tabak dizmek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak dizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.