Rüyada tabanca görmek ne

İbrahim B.(23) - İzmir sordu : "rüyada tabanca görmek ne yorumlar mısınız? "

Rüyada tabanca görmek ne, bol berekete, maddiyata gelecek berekete, devlette makama yükseleceğine, yetenek sahibi bir insana, bol şansa, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, zengin adama, kazançlı yarınlara, taleplerin gerçekleşeceğine, dostlarıyla muhabbete, güvende kalmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zorluğa, üzüntüden kurtulamamaya, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, kötü niyetli insan eliyle fenalık görmeye, korkuya olmasına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya meşakkatle beklediği daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği büyük güce, zahmetle hak ettiği yüksek mertebeye, meşakkatle birlikte kazandığı daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada tabanca görmek ne" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada tabanca görmek ne
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka yorumdan kişinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabanca görmek ne" yazısı izinsiz kopyalanamaz.