Rüyada tabiri döner

Suar V.(26) - Bursa sordu : "hayırlı sabahlar, Bugün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada tabiri döner yorumlar mısınız? "

Rüyada tabiri döner, kazanılan paraya, huzurlu bir hayat süreceğine, bol talihe, yağmura, yetenekli bir kimseye, fakirlikten sıyrılmaya, sevince kavuşulacağına, maddi yükü olan insandan uzak durmaya, ferahlığa, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, gelirin temiz olacağına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de huzuru kaybetmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, sağlığın tehlike altında olduğuna, huzurunun bozulacağına, sefalete delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra gözlediği itibarlı mertebeye, zorlukları aşarak elde ettiği ticari kazanca, zahmet çekerek beklediği sevince, zorlukların sonrasında elde ettiği zafere delalet eder.

"Rüyada tabiri döner" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada tabiri döner
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabiri döner" yazısı izinsiz kopyalanamaz.