Rüyada tacize uğramak ne anlama gelir

Samih V.(46) - Mersin sordu : "Selam, İki üç gece önce rüya gördüm. rüyada tacize uğramak ne anlama gelir açıklar mısınız? "

Rüyada tacize uğramak ne anlama gelir, paranın kazançlı olacağına, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, sağlıklı yaşamaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, sevince erişileceğine, faydalı işlere, tatlı dilli orta yaşlı kadına, külfetsiz elde edilen ganimete, huzur bulmaya, bonkör yöneticiye, mutluluğa ermeye delalettir. Bunlarla birlikte değer düşmesine, sıhhatin kötüleşeceğine, sıkıntıya hayata, anlayışsız bir tanıdığa, korktuğundan emin olmaya delalettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu uğraşarak ulaştığı toplu kazanca, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zorlukla hak ettiği hünere, zahmet çekerek hasret duyduğu huzura işarettir.

"Rüyada tacize uğramak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada tacize uğramak ne anlama gelir
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tacize uğramak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.