Rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi

Bilal V.(45) - İstanbul sordu : "Açık ara yazılmış en güzel rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi, hak edilmiş servete, güvenli kalmaya, fakirlikten kurtulmaya, bol kazanca, planların hayata geçeceğine, güler yüzlü yaşlı kadına, faydalı uğraşlara, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, mutlu olmaya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, gönül ilişkilerinde huzura delalettir. Başka görüşlere göre de ticaret kaynaklı üzüntüye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, kaprisli bir kişiye, düşmanından emin olmaya, sırların ortaya çıkmasına yorulmaktadır. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu saygınlığa, zahmet çekerek elde ettiği ferahlığa, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra gözlediği nimete delalettir.

"Rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi
  • Uyandıktan on dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.