Rüyada tan vaktini görmek

İsa E.(28) - Kahramanmaraş sordu : "Geçen gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada tan vaktini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tan vaktini görmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sağlıklı bir ömre, aşk hayatında huzura, huzura kavuşmaya, akrabalarla birlikte yaşamaya, hünerli bir insana, arzuların yerine geleceğine, mutluluğa, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevince, kolay elde edilen servete delalettir. Nadiren de saklanansırların ortaya dökülmesine, dara düşmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, sıkıntılı yaşantıya, düşmanlığını göstermeyen tanıdığa yorulur. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya yardım alarak özlediği varlığa, sıkıntıları aşarak hak ettiği toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği daha çok kazanca, yardım alarak istediği beceriye yorulur.

"Rüyada tan vaktini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada tan vaktini görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tan vaktini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.