Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak

Süleyman G.(39) - Uşak sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar burada bulunuyor fakat rüyada tanıdık birinden kağıt para almak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak, mutluluğa kavuşmaya, helal nimete, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, kazançlı yarınlara, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sevince kavuşmaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, faydalı işlere, bol berekete, gelirin hayırlı olmasına, sosyal yaşamda tatmine delalet eder. Bazen de kederden kurtulamamaya, parasal zarara, kötü niyetli amir eliyle fenalık görmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalığını gizleyen amire yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra elde ettiği berekete, zorlanarak düşlediği şana, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu büyük güce, zahmetle kavuştuğu galibiyete işaret eder.

"Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada tanıdık birinden kağıt para almak
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.