Rüyada tanıdık kadınla sevişmek

Cem S.(23) - Ordu sordu : "hayırlı günler, rüyada tanıdık kadınla sevişmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada tanıdık kadınla sevişmek, aydınlık günlere, mutluluğa kavuşmaya, hak edilmiş nimete, elinden her iş gelen bir insana, faydalı uğraşlara gireceğine, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber duymaya, işte makama gelineceğine, hayırlı çocuğa, imrenilen bir mutluluğa, sevince, beklentilerin hayata geçeceğine delalet eder. Ender olarak da sıhhatin kötüleşeceğine, sevimsiz bir hale düşmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların ortaya döküleceğine, cimri bir tanıdığa delalet eder. Bir takım rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu mağlubiyetten sonra düşlediği ticari kazanca, çektiği zorlukların sonunda kazandığı rahata, zahmet çekerek kazandığı paraya, uğraşarak kavuştuğu itibara işarettir.

"Rüyada tanıdık kadınla sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada tanıdık kadınla sevişmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tanıdık kadınla sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.