Rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi

Ayşe G.(29) - Zonguldak sordu : "rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi, güzel talihe, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, eli açık adama, rızkın temiz olacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, akrabalarla birlikte eğlenmeye, parasal külfeti olan tanıdığı birinden uzak durmaya, elinden her iş gelen bir insana, refaha kavuşmaya, verilen sözün tutulacağına, işte mertebeye çıkacağına delalettir. Ayrıca istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine, korktuğundan emin olmaya, fesat bir yöneticiye, rahatının bozulacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak ümit ettiği güce, hatalarının ardından kavuştuğu toplu kazanca, uğraşarak özlediği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra kazandığı şana işaret eder.

"Rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tanımadığın birinden mesaj gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.