Rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak

Hülya P.(23) - İzmir sordu : "Bir gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak, toplum yaşamında başarıya, zorluk çekmeden elde edilen altına, sevince, mutlu olmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, duygusal yükü olan akrabadan kurtulmaya, hatrı sayılır güce, ferahlamaya, mutlu zamanlara, özlemi duyulan bir mutluluğa, yüksek ticari kazançlara işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine, zora düşmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte hasret duyduğu iyi bir geleceğe, cefa çekerek özlediği saygınlığa, cefa çekerek kazandığı servete yorulmaktadır.

"Rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tanımadığın biriyle aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.