Rüyada tarla sulama

Erol K.(43) - İstanbul sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada tarla sulama yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tarla sulama, kısa zamanda duyulacak iyi havadise, kazanılan ziynete, kazançlı zamanlara, merhametli akrabaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, emniyetli hissetmeye, getirili uğraşlara, kazançlı işler yapacağına, cömert insana, zahmetsiz kazanılan rızka, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de zarar görülmesine, hoşnutsuz bir hale gelmeye, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, kötü niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine yorulur. Bir takım alimler şöyle yorumlarlar: Bu uğraşarak özlediği temiz rızka, uğraşlarının sonunda ulaştığı toplu mala, sıkıntı sonrasında beklediği varlığa, zorlanarak özlediği toplu paraya işaret eder.

"Rüyada tarla sulama" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada tarla sulama
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tarla sulama" yazısı izinsiz kopyalanamaz.