Rüyada tarla ve su

Kemal Z.(42) - Şanlıurfa sordu : "Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada tarla ve su yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada tarla ve su, hayırlı uğraşlar yapacağına, merhametli akrabaya, üne ulaşmaya, kazancın temiz olmasına, maddiyata gelecek fazlalığa, işyerinde terfiye, aşk hayatının yolunda olduğuna, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, refah dolu yarınlara, maddi külfeti olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, cömert adama yorulur. Olumsuz anlamda maddi zorluğa, üzülmeye, fena huylu amir tarafından zarar görmeye, fenalığını saklayan insana, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra hak ettiği ticari kazanca, zorlukların sonrasında gözlediği mülke, zorlukları aşarak düşlediği şöhrete , zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada tarla ve su" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada tarla ve su
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada tarla ve su" yazısı izinsiz kopyalanamaz.