Rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek

Zeki R.(30) - Diyarbakır sordu : "rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek, servete, ettiği yeminini tutmaya, kazanılan ziynete, büyük mevkiye çıkacağına, fakirlikten uzak durmaya, manevi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, iyi işler yapacağına, mutluluğu bulmaya, becerikli bir kimseye, mutlu geleceğe, aşk hayatının iyi gittiğine işaret eder. Nadiren de dara düşmeye, fena niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, fenalığını gizleyen dosta, değer düşmesine, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu toplu mala, uğraşlarının sonunda gözlediği iyi bir geleceğe, cefa ile birlikte düşlediği toplu paraya, zorlukların ardından ulaştığı temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda merak edilenler

rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.