Rüyada taş düşmek

Yusuf Ö.(19) - Kıbrıs sordu : "rüyada taş düşmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada taş düşmek, gönül ilişkilerinde tatmine, mutluluğu bulmaya, içten davranan yaşlı kimseye, manevi külfeti bulunan dosttan kendini kurtarmaya, vefalı arkadaşa, mutlu geleceğe, külfetsiz kazanılan mülke, rahatlığa, hak edilmiş servete, özlemi duyulan bir mutluluğa, bol kazanca yorulur. Ayrıca sıhhatin kötüleşeceğine, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, fena huylu kimse eliyle fenalık görmeye, değer düşmesine, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda gözlediği mutluluğa, zorlanarak kavuştuğu servete, zorlukların ardından hasret duyduğu paraya, uzun süren çabaların sonunda umduğu büyük güce delalet eder.

"Rüyada taş düşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada taş düşmek
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada taş düşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.